Türkçe English Facebook

Tel : +90 216 506 12 23
info@setateknik.com Tel : +90 536 277 40 80
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
 
Tekne Gemi Elektrik Tesisatı
Sıvı Seviye Sensörleri
Tekne Elektrik Panosu & Paneli
Marin Elektrik Malzemeleri
Marin Aydınlatma Ürünleri
Led Bar Aydınlatma İmalatı
Sıvı Seviye Göstergeleri
Tekne Malzemeleri
Gemi Tipi Lamba Çeşitleri
Polietilen Tank İmalatı
Basınç Sensörleri
Sintine Pompaları
Gemi Konsol İmalatı

 

Kargo Gönderim
Ücretsiz Kargo kampanyasından faydalanmak için belirtmeyi unutmayınız.
Marin Elektrik
Tekne ve yatlarda kullanılan elektrikli ekipman ve cihazlarınız için bizi arayın.

Referanslarımız : Firma kuruluş tarihimiz 2016 yılını gösterse de 14 seneyi aşkın süredir imalat, donatım, montaj hizmeti verdiğimiz ve malzeme tedariği sağladığımız firmaları sizlere referans olması ve potansiyelimizi görmeniz açısından sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

ARES SHIPYARDS
30metre 2 adet nijerya gümrük muhafaza müdürlüğüne yapılan pilot botların elektrik projelendirmeden pano imalatlarına, donatım işçiliğinden malzeme tedarik ve mühendislik hizmetine kadar anahtar teslim hizmet verildi.
ICT TERSANESİ
3 adet yüzen " Floating Lounge " projesinde komple elektrik işleri ve pano imalatları ile donatım ve montaj hizmeti verildi.
ES GROUP
1 adet 43m " TARAMA GEMİSİ " projesinde elektrik tesisat projelendirmesinden malzeme ve cihaz tedariğine, Ana güç panoları ile dağıtım pano imalatlarına kadar mühendislik hizmeti dahil donatım hizmeti verildi. Donatım işçiliği ÖZATA Tersanesiin anlaşmalı firması tarafından sağlandı.
MEKANO ELEKTRONİK
Mekano elektronik firmasının amerikaya ihraç ettiği makinelerde kullanılan seviye ölçüm sensörleri firmamız tarafından üretilerek teslim edilmiştir. Montaj ve kurulumları yapılarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
VICEM YACHT
Türkiye de ürettikleri tekneleri Amerikaya satan VICEM YACHT firmasının küçük boyutlu teknelerindeki elektrik panoları, tamir ve bakım hizmetleri, seviye ölçüm sistemleri...gibi bir çok kalem işleri firmamız tarafından yapılarak teslim edilmiştir.
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız İletişim Copyright Serdar Taylan
Güzelyalı Mah. istasyon Cad. Bekçi Sokak No:7 D:3 Yazıcı AP. Pendik / İstanbul / TURKEY Web sayfasının yapımında kullanılan resim ve görseller izinsiz kullanılmaz. İzinsiz kullanımlardan doğacak hak ve yaptırımlarla ilgili davalar İstanbul mahkemelerinde görülecektir.
TEL : +90 216 506 12 23 - Whatsapp : +90 536 277 40 80
info@setateknik.com