Türkçe English Facebook

Tel : +90 216 506 12 23
info@setateknik.com Tel : +90 536 277 40 80
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
- HİZMETLERİMİZ -
Sıvı Seviye Göstergeleri
Tekne Gemi Elektrik Tesisatı
Sıvı Seviye Sensörleri
Tekne Elektrik Panosu & Paneli
Marin Elektrik Malzemeleri
Marin Aydınlatma Ürünleri
Led Bar Aydınlatma İmalatı
Sıvı Seviye Göstergeleri
Analog Tank Seviye Göstergeleri
Dijital Tank Seviye Göstergeleri
Özel İmalat Sıvı Seviye Göstergesi
Manyetik Sıvı Seviye Göstergeleri
Tekne Malzemeleri
Gemi Tipi Lamba Çeşitleri
Polietilen Tank İmalatı
Basınç Sensörleri
Sintine Pompaları
Gemi Konsol İmalatı

 

Kargo Gönderim
Ücretsiz Kargo kampanyasından faydalanmak için belirtmeyi unutmayınız.
Tekne Aydınlatma
Teknelerin hem iç mekan aydınlatmasında hem de dış mekan aydınlatmasında kullanılan modeller.
Su Basınç Sensörü
Yakıt veya yağ tanklarında basınç seviye ölçüm tekniği ile ölçüm yapabilen ürünlerimiz için arayın.
Etiket : sıvı seviye göstergesi, manyetik su seviye göstergesi, depo seviye göstergesi

Analog Tank Seviye Göstergeleri

Seviye sensörlerinde gelen elektriksel değeri analog veya ibreli olarak takip edebilmekiçin kullanılır.

Dijital Tank Seviye Göstergeleri

Seviye ölçüm sensörlerinden gelen elektriksel değeri dijital olarak izlemek için kullanılır. Ayrıca kontak çıkışları sayesinde alarm alınır.

Özel İmalat Tank seviye Göstergeleri

İstenilen ölçü ve renkte seviye göstergesi imal edilebilir. Farklı özelliklerde ve standartlara uyum sağlar.

Manyetik Sıvı Seviye Göstergeleri

Kazan ve depolarda tankın seviyesini dışarıdan görmek için kullanılır. Yüksek ısı ve değişik standartlara üretilebilmektedir.

Sıvı Seviye Göstergeleri

Tanklarda seviye ölçüm sistemlerinin olmazsa olmazıdır tank seviye göstergesi. Her ne kadar gelişen teknoloji ile birlikte plc, otomasyon veya monitoring sistem gibi yazılımsal platformlarda izlenebilsede tekne, araç, endüstriyel alanda veya basit kullanım alanlarında hali hazırda kullanılan sıvı seviye göstergesi çeşitleri rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

Seviye göstergelerinin başlıcalarında su seviye göstergesi, yakıt seviye göstergesi, mazot seviye göstergesi, yağ seviye göstergesi, soğutma sıvıları, kimyasal sıvılar, sıvı deterjanlar, süt, meyve suyu gibi gıda ürünleri bulunmaktadır. Her biri için ayrı bir seviye ölçüm sistemi kullanılması uygun olsada gösterge olarak kullanılan modeller analog, digital veya mekanik olarak sıvının seviyesini takip etmemizi sağlamaktadır. Ayrıca depo seviye göstergesi olarak kullandığımız modellerin çoğunda tank bitmeye yakın veya taşıntı anında alarm alabileceğimiz kontaklara sahiptir.

Yukarıda inceleme fırsatına sahip olacağınız analog seviye göstergesi modeli su seviye göstergesi fiyatı anlamında uygun modellerdendir. Dijital olan modeli su deposu seviye göstergesi olarak kullanabildiğiniz gibi istediğiniz iki farklı seviyede alarm kontağı ayarlayabilirsiniz. Altta görebileceğiniz manyetik seviye göstergesi fiyat bakımından uygun modellerimizdendir.

  ilgili ürünler
  Su Seviye Sensörü
15cm den 150cm ye kadar su ve yakıt tanklarında seviye ölçebileceğiniz sıvı seviye sensör çeşitlerini ucuz ve uygun fiyatlara kaliteyi kullanabileceğiniz yegane üründür.
 

  Sıvı seviye Şamandırası
Tank dolu alarmı veya tank boş alarmı olarak kullanabilceğiniz bu model sıvının belirli bir seviyeye geldiğinde alarm veya ikaz almanızı sağlayacak bir üründür. Yandan takılan ve üstten takılan farklı modelleri mevcuttur. Plastik veya paslanmaz modelleri için ilgili sayfayı inceleyiniz.
 

  Su Seviye Göstergesi
Su tanklarında elektrikli seviye göstergesi olarak kullanılan bu model özellikle tekne su seviye göstergesi, karavan su seviye göstergesi veya su deposu seviye göstergesi fiyatları ile de en çok tercih edilen modellerdendir.
 

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız İletişim Copyright Serdar Taylan
Güzelyalı Mah. istasyon Cad. Bekçi Sokak No:7 D:3 Yazıcı AP. Pendik / İstanbul / TURKEY Web sayfasının yapımında kullanılan resim ve görseller izinsiz kullanılmaz. İzinsiz kullanımlardan doğacak hak ve yaptırımlarla ilgili davalar İstanbul mahkemelerinde görülecektir.
TEL : +90 216 506 12 23 - Whatsapp : +90 536 277 40 80
info@setateknik.com