Türkçe English Facebook

Tel : +90 216 506 12 23
info@setateknik.com Tel : +90 536 277 40 80
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
- HİZMETLERİMİZ -
Marin Elektrik Malzemeleri / Marin Buton ve Switchler
Tekne Gemi Elektrik Tesisatı
Sıvı Seviye Sensörleri
Tekne Elektrik Panosu & Paneli
Marin Elektrik Malzemeleri
  Baş Pervane & Aksesuar
  Marin Akü Çeşitleri
  Marin Kablo Çeşitleri
  Akü Şarj Redresörleri
  Topraklama Plakaları
  Marin Tutyalar
  Sahil İzolasyon Trafoları
  Seyir Fenerleri
  Tekne Alarm Panel ve Sistemleri
Buton, Switch ve Anahtar çeşitleri
  Şaft Tutucu Fırçaları ve kömürleri
  Marin Voltmetre ve Ampermetreler
  Sinyal Kolonları
  Manyetik Kontak Fiyatları
Marin Aydınlatma Ürünleri
Led Bar Aydınlatma İmalatı
Sıvı Seviye Göstergeleri
Gemi Tipi Lamba Çeşitleri
Polietilen Tank İmalatı
Basınç Sensörleri
Sintine Pompaları
Gemi Konsol İmalatı
Ürün Kataloğu
Kargo Gönderim
Ücretsiz Kargo kampanyasından faydalanmak için belirtmeyi unutmayınız.
Manyetik Kapı Kontağı
İhtiyacınız olan manyetik kapı kontağı fiyatları firmamızdan tedarik edilebilir..
Çubuk Led
İnce ve istenilen boyda üretilebilinen çubuk led bar aydınlatma ürünlerimiz için firmamızdan bilgi alınız.
Etiket : ledli buton, paslanmaz buton, ışıklı buton, marin buton, su geçirmez buton

Marin Paslanmaz Ledli Buton
Delik Çapı Renk Voltaj Durumu Sızdırmazlık
12mm Kırmızı, yeşil, mavi, beyaz 12/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67
16mm Kırmızı, yeşil, turuncu, mavi, beyaz 12/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67
19mm Kırmızı, yeşil, turuncu, mavi, beyaz 12/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67
22mm Kırmızı, yeşil, mavi, beyaz 12/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67
28mm mavi 6V/12V/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67
30mm mavi 6V/12V/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67

Pano Sinyal Lambası ( Panel ledi )
Delik Çapı Renk Voltaj Durumu Sızdırmazlık
8mm Kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, sarı 12/24V - 220V yaylı & kalıcı IP 67

Pano Sinyal Lambası

Panolarda veya panel imalatlarında çalışan veya stop eden sistemlerin izlenmesi veya kontrol edilebilmesi için takip amaçlı kullanılan ledli ikaz lambaları sarı, kırmızı, yeşil, mavi veya beyaz rekte bulunmaktadır. 12 volt, 24 volt veya 220 volt beslemeye sahip bu ürünler küçük ebatları sayesinde çok yer kaplamadan pano veya paneller ile tekne, karavan, kumanda devresi....gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Firmamızdan teknik detaylarını öğrenebileceğiniz pano sinyal lambası fiyatları ile uygun olması sebebiyle ön plana çıkmaktadır.

 

Paslanmaz Buton Nedir?

Paslanmaz buton endüstriden sanayiye, panel imalatından araç - makina imalatına kadar günümüz teklolojisinde bir çok alanda kullanılan, elektrikte açma kapama ( On - Off ) yapmaya yarayan elektronik komponenttir. Paslanmaz olması veya metal olması sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağladığı gibi şık bir görünüme sahip olmasını da sağlar. Hem kara araçlarında hemde deniz araçlarında kullanılan marin buton modelleri çok çeşitli renk ve özelliklerde bulunmaktadır.

Paslanmaz Buton Nasıl Çalışır?

Bu ürünlerin farklı yapıda olan modelleri olduğu gibi yaylı ve kalıcı modelleri en çok kullanılan çeşididir. Yaylı modele bastığınızda enerji akışını sağlar ve bıraktığınızda enerji akışını keser. Kalıcı modele bastığınızda enerji akışını sağlar, bıraktığınızda enerji akışını şağlamaya devam eder. ikinci kere bastığınızda enerji akışını keser ve paslanmaz buton ilk başladığınız konuma geri gelir.

Paslanmaz Buton Çeşitleri Nelerdir?

Buton veya switchler çok farklı özelliklerde ve işlevlerde kullanıma uygun olarak üretilmişlerdir. Yaylı, kalıcı veya çok fonksiyonlu modelleri olduğu gibi basmalı veya toggle switch modelleri vardır. kullanıldığı yere ve istenilen işleve göre seçilen bu buton kullanıldığı yerin şekline veya görsele hitap edecek şekilde kullanıcı tarafından seçilir. Örneğin kullanıcı marin sektöründe kullanacaksa su geçirmez buton kullanılır. Elektrik panosunun ön yüzünde kullanacaksa göze hitap edecek ürün tercih edilir. Buton veya butonun çalıştırdığı sistemi ışıklı olarak görmek takip etmek istiyorsa ışıklı metal buton tercih edilir.

Metal Buton Çeşitleri Özellikleri?

12mm metal buton : Bu model delik çapı 12mm olduğundan ışıksız sadece yaylı ve kalıcı buton özelliğine sahip ürünlerden oluşur. Küçük ebatı sayesinde dar alanda çok buton kullanılması gereken yerlerde iş gören kullanışlı bir üründür.

16mm metal buton : Bu ürünün delik çapı 16mm dir. Yaylı veya kalıcı özelliğe sahip modelleri vardır. Işıklı veya ışıksız modelleri olduğundan bir çok alanda kullanılmaktadır. pano panel ikaz butonu veya swith olarak kullanılan bu ürün farklı renk seçeneğine sahip butonun etrafında halka şeklinde led ışığa sahiptir. 12 volt, 24 volt veya 220 volt led modelleri vardır. Ayrıca yeşil, kırmızı, mavi, sarı, beyaz led seçenekleri bulunmaktadır.

19mm metal buton : Bu model ara ölçüdür. 16mm çapın küçük geldiği veya 22mm çapındaki butonun büyük geldiği yerlerde kullanılır. Görsel olarak ihtiyaç duyulan pano panel gibi yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

22mm Metal buton : Oldukça büyük olan bu model elektrik pano buton standardına uygun olan modeldir. elektrik panolarında daha çok 22mm çapında buton çeşitleri kullanılmaktadır. Bu ürün belirli standartta imal edilen panolarda kullanılmak için uygun bir üründür. Standart olarak 12 / 24 volt veya 220 volt ledli modeli mevcuttur. Ayrıca 5 farklı renkte ledli butonlar nulunmaktadır.

 

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız İletişim Copyright Serdar Taylan
Güzelyalı Mah. istasyon Cad. Bekçi Sokak No:7 D:3 Yazıcı AP. Pendik / İstanbul / TURKEY Web sayfasının yapımında kullanılan resim ve görseller izinsiz kullanılmaz. İzinsiz kullanımlardan doğacak hak ve yaptırımlarla ilgili davalar İstanbul mahkemelerinde görülecektir.
TEL : +90 216 506 12 23 - Whatsapp : +90 536 277 40 80
info@setateknik.com